KsiążkiTeoria

Ochrona psychiczna a klątwy i uroki

klątwa

Klątwy i uroki są znane od wieków. Zazwyczaj kojarzą się ze złowrogim zaklęciem, które ma na celu uprzykrzyć, a nawet zniszczyć nam życie. Czym tak naprawdę są klątwy, czy różnią się od uroków i przede wszystkim, jak sobie z nimi radzić – na wszystkie te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Klątwa a urok – jaka jest różnica?

Wbrew pozorom klątwa i urok nie są tym samym, mało tego – dość znacząco się od siebie różnią. Według ludzi zajmujących się magią klątwa przede wszystkim dotyczy zdarzeń dziejących w naszym bezpośrednim otoczeniu. To właśnie zdarzenia sprawiają, że podejmujemy taką, a nie inną decyzję. Zatem klątwa wpływa na wszystko, co dzieje się wokół człowieka, czasem nawet na jego ciało, jednak nigdy nie dotyczy jego wnętrza. Urok zaś działa właśnie na wnętrze – wpływa między innymi na sposób postrzegania. Oznacza, że to osoba, na którą rzucono urok nagle zaczyna widzieć świat w zupełnie inny sposób.

czarny kot

Atak psychiczny – co to takiego i jak się bronić?

Atak psychiczny to praktycznie codzienność każdego z nas (niestety). Może on przyjmować wiele form – manipulacji psychicznej, energetycznej czy też wampiryzmu energetycznego. Na szczęście nie jesteśmy bezbronni wobec takich ataków – jest kilka niezawodnych sposobów, by skutecznie sobie z nimi poradzić. Przede wszystkim warto znać swoje słabe punkty – wtedy trudno nas złamać. Bardzo przydatne okazuję się też magiczne amulety i talizmany. Warto skorzystać z ich ochronnej mocy, gdy obawiamy się ataku i czujemy się niepewnie. Pomocna jest też medytacja połączona z relaksacją oraz afirmacje. Gdy mamy spokojny umysł oraz odpowiednie i mocno zakotwiczone przekonania – wtedy niewiele rzeczy jest w stanie nas złamać.

Gdzie szukać pomocy?

W większości przypadku z atakiem psychicznym jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Jeśli zaś chodzi o klątwy czy uroki – sprawa jest niestety nieco bardziej skomplikowana. W takich przypadkach warto skorzystać z wiedzy ekspertów. Alla Alicja Chrzanowska jest znaną specjalistką w dziedzinie ezoteryki. Jej książka Zdejmowanie klątw i uroków to kompendium wiedzy o tym, jak skutecznie bronić się przed wszelkimi szkodliwymi magicznymi atakami. Jeśli czujesz, że prześladuje Cię pech, odczuwasz złe emocje, jak strach, chroniczny niepokój czy depresję – istnieje bardzo duża szansa, że jestes ofiara klątwy, uroku czy ataku psychicznego. W poradniku Zdejmowanie klątw i uroków (zobacz tutaj) znajdziesz najskuteczniejsze sposoby na odzyskanie utraconego spokoju ducha. Chcesz odetchnąć z ulgą – zastosuj się do opisanych porad.

Klątwy, uroki czy ataki psychiczne istnieją i musimy się z tym pogodzić. Czy tego chcemy czy nie są ludzie, którzy w mniej lub bardziej świadomy sposób usiłują nam zaszkodzić lub wykorzystać nasza energię do własnych celów. Należy jednak pamiętać, że nie jesteśmy bezbronni i możemy się chronić na wiele różnych sposobów.